Dit is vooral een stuk voor de medewerkers waarin alle prijzen worden benoemd.

 

Lolly's: 0,50 euro per stuk  omdat ze redelijk makkelijk te maken zijn en best snel op zijn.                                                                             Gummy's: 0,50 euro per 10 kleine gummy's omdat ze redelijk makkelijk te maken zijn ( maat mag je zelf bepalen).

Mega Coca-Cola fles: 2,- per stuk omdat hij best wel groot is en je krijgt hem (als je normaal eet) niet zo snel op. per

Bounty's: 1,- per stuk  omdat ze niet heel groot zijn maar de ingrediënten kunnen duur zijn.

Pepermuntjes: 0,10 per stuk omdat ze heel makkelijk te maken zijn. ( zijn nu in de aanbieding 5 voor maar 10 cent!!!)

Gezond ijs: 1,- per bolletje    omdat het ijs is en dat is best moeilijk te maken. (alleen op bestelling omdat het anders smelt)